CHILL HILL - Apartments

info@chillhillprague.com

+420 775 999 181

Rezervovat!

Reference

,,Apartmán byl přesně takový, jak vypadal na obrázcích byli jsme tak velmi spokojeni s naším pobytem v Praze! Po příjezdu jsme se setkali s Terezou, která byla velmi příjemná a citlivá ve a poskytla nám velice užitečné informace a rady o tom, co v Praze vidět a také za námi přišla při velice pozdním check inu! Byt je velice prostorný a je skvělým místem pro odpočinek. Výhled z pokojů je fantastický, protože se nacházel v nejvyšším patře a dokonce jsme se jednu noc mohli dívat na ohňostroj přímo z pokoje! Tato lokalita je ideální pro procestovní celé Prahy aniž bychom museli být přímo ve středu turistického centra. Já určitě doporučuji ubytování zde!

 

Toto místo bylo náším prvním pronájmem v Praze, a je ve výhodné blízkosti autobusového nádraží, na které jsme přijeli. Prostor je velmi velký já jsem zde byl jen se svou přítelkyní, avšak rodina s dětmi by zde měla také dostatek prostoru i k dlouhodobému bydlení. Přijeli jsme velmi brzy – v 6:30 a Chill Hill byl tak laskav, aby nám umožnili tak brzký check-in!“

 

„Strávil jsem 4 dny v Chill Hill a byt bylo úžasné! Všechno bylo nové, naprosto čisté a postele jsou velmi pohodlné. Tato oblast je velmi blízko do centra města a je to opravdu dobře spojeno, můžete si vybrat mezi třemi různými tramvajemi, které vás dovezou na různá místa v Praze. Neměli jsme žádné problémy. Naprosto doporučuji.

 

„Skvělé místo k pobytu. Prostorné ložnice (nevypadají na fotografiích tak dobře, ale ve skutečnosti opravdu skvělé) a obývací pokoj / kuchyň ve velké a krásné  budově. Kuchyň byla dobře vybavena mikrovlnnou troubou, myčkou a troubou. Pouze 20 minut chůze do centra. Tereza a Jana byli velmi milé a nápomocné. My všichni (rodina s 2 dětmi10,12 let) jsme se zde měli skvěle. Náš pobyt jsme si opravdu užili. Praha je opravdu úžasné místo. Pozor jen pouze na to, že parkování před budovou není povoleno (pouze pro residenty). Takže budete muset parkovat za rohem (placené). Buďte opatrní, abyste parkovali pouze v bílých označených zónách.

 

Strávili jsme jen jeden den v Chill Hill apartmánech, ale bylo to skvělé. Byt vypadal jako na fotografiích, ubytovací agent byl přesný a opravdu milý. Měli jsme zde krásný jeden den! Díky!“

 

„Stručně řečeno: sbalit své kufry a cestovat do Prahy a bydlet v Chill Hill apartmánech! Náš dech beroucí dojem z Prahy byl také založen na pohodlí bytu a pohostinnosti našich hostitelů. Byt je velmi útulný, čistý a elegantní, přesně tak, jak se očekávalo z fotografií. Je mimořádně dobře situován: v těsné blízkosti centra (doslova 30 minut chůze od Karlova mostu), a zároveň ve velmi klidné části (se spoustou příjemných hospůdek). Paní domu, Jana byla okouzlující, velmi profesionální, zdvořilá a upřímně odpověděla na všechny naše otázky. Rozhodně bychom moc rádi doporučili Chill Hill pro jakéhokoliv Pražský ,,chill-out“.