CHILL HILL - Apartments

info@chillhillprague.com

+420 775 999 181

Rezervovat!

Události v Praze

Každý rok se v Praze můžete těšit na tyto události

Noc divadel
Noc divadel je součástí evropského projektu European Theatre Night, který prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu a to již od roku 2008. Česká republika se mohla chlubit prvním ročníkem v roce 2013 a od té doby je nedílnou součástí kulturního programu . Zúčastnilo se jej 80 amatérských i profesionálních divadel a souborů z 25 českých a moravských měst a navštívilo jej přes 40 000 diváků.

více informací: www.nocdivadel.cz

noc divadel


Signalfestival
Můžete se těšit na videomapping, site-specific projekce, světelné a interaktivní instalace a mnoho dalších. Před dvěma lety jimi v říjnu SIGNAL poprvé na čtyři večery rozzářil Prahu. Od té doby do jejích ulic pravidelně přináší aktuální trendy v propojování kreativity, nových technologií a veřejného prostoru. Během tří ročníků se SIGNAL stal nejnavštěvovanější kulturní akcí v České republice.

více informací: www.signalfestival.com

signal


Letní letná
Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla za 17 dní v Praze festival navštívilo více než 30 000 diváků všech generací, většina mezinárodních představení byla kompletně vyprodána. Festival nabízí přes 120 představení a mnoho z nich vůbec poprvé v Praze.

více informací: www.letniletna.cz

letni letna


Shakespearovské slavnosti
Mnoho Shakespearových her ve sto čtyřiceti devíti večerech na několika rozmanitých scénách pod širým nebem v Česku i na Slovensku. Repertoár Slavností tvoří hry ROMEO A JULIE, MNOHO POVYKU PRO NIC, SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ, JAK SE VÁM LÍBÍ, VEČER TROJKRÁĽOVÝ ALEBO ČO LEN CHCETE a již tradičně nebudou chybět VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ.

více informací: www.shakespeare.cz

shakespeare


Pražská muzejní noc
Muzejní noc je akce, při níž jsou muzea, galerie a památkové objekty otevřeny déle než obvykle a vstupné do nich je navíc snížené, nebo úplně zdarma! Organizátoři muzejních nocí se tak snaží vzbudit v řadách široké veřejnosti zájem o muzea a podobné instituce. Tato událost je podpořena doplňkovou dopravou po Praze, která bývá také zdarma.

více informací: www.prazskamuzejninoc.cz

muzejni noc


Noc kostelů
Tato každorořní akce umožňuje široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Událost odstartuje otevřením kostelů v celé České republice otevřou 10. června 2016. Akce je opět příležitostí pozvat co nejširší veřejnost do kostelů a ve večerní a noční atmosféře zde nabídnout možnost setkat se s křesťanstvím prostřednictvím hudby, umění, zážitku. Připraveny jsou komentované prohlídky, koncerty, workshopy či divadelní představení. Zpřístupněny budou také některé veřejnosti běžně nepřístupné části některých kostelů.

více informací: www.nockostelu.cz

noc_kostelu


Dyzajnmarket
Dyzajnmarket – to je přes 180 českých i zahraničních dyzajnerů, koncerty, divadelní představení a módní přehlídky. Vlastní dyzajnerské kolekce, velký dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma!

více informací: www.dyzajnmarket.com

dyzajnmarket


Designsupermarket
Design SUPERMARKET – to je přehlídka a prodej toho nejlepšího z českého designu! Akce probíhá v Kafkově Domě v polovině prosince. Nakupte ještě origoš vánoční dárky pro své blízké.

více informací: www.designsupermarket.cz

Designsupermarket


Designblok
Designblok je výběrová mezinárodní přehlídka designu založená již v roce 1999. Představuje aktuální novinky světového i domácího designu – nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperků.

více informací: www.designblok.cz

Designblok


Prague fashion market
Vánoce se blíží a kdo chce nakoupit originální dárky, ať 27. až 29. listopadu navštíví Prague Fashion Market. Trh s nezávislou módou, šperky a designu v prostorách Holešovické tržnice.

Prague fashion market


Prague design week
Designéři, šperkaři, módní návrháři, kreativci, studia, školy a výrobci vystavte své produkty či koncepty a poodhalte proces své tvorby tisícům návštěvníků. Až do 31. prosince 2015 se můžete přihlásit na třetí ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week, která proběhne od 2. do 8. května 2016.

více informací: www.praguedesignweek.cz

Prague design week


LEMARKET
LEMARKET je jedinečné moderní tržiště, které svým návštěvníkům nabízí kvalitní lokální produkty, služby a projekty a setkávat se přímo s jejich tvůrci. Dává prostor k sebeprezentaci kreativním lidem z Čech a Slovenska a zároveň tak veřejnosti nabízí “velké” věci od “malých” značek, velmi si zakládá na kvalitě, originalitě a cení dobré nápady. Zákazníkům se tak snaží nabídnout rozmanitou škálu produktů a služeb. Koná se dvakrát ročně v pražském Mánesu.

více informací: www.lemarket.cz

DSCF9884


Meet czech design
Poznejte příběh českého designu a vydejte se do míst, kde se vám představí ve svých rozličných podobách. Zlín se pyšní botami, architekturou a mladými talenty, v Novém Boru mistrně ovládají práci se sklem, Mladá Boleslav dává tvář motorům na kolech, Brno vládne grafickému designu a Praha zastřešuje užitý design, módu i architekturu. CzechTourism tato města propojil do seriálu designových akcí s názvem MEET CZECH DESIGN.

více informací: meetczechdesign.cz/cs/serial-akci

meet-czech-design-5b57da-h900


For arch
FOR ARCH – stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínicí technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

více informací: www.forarch.cz

street for arch


For furniture
Největší veletrh nábytku v ČR, kde je představeno mnoho novinek, trendů a designu. Lákat vás může odborný doprovodný program, tematická návaznost na ostatní souběžně probíhající veletrhy a účast významných odborníků z oboru architektury a designu.

Proč se zúčastnit veletrhu: garance čistoty nomenklatury, cílené pozvání tuzemských i zahraničních obchodních partnerů, spolupráce s odbornými médii, volné vstupenky pro obchodní partnery, Organizace společenského večera pro odborníky a VIP osobnosti z oboru, zákaz prezentačního prodeje zboží, veletrh na území hlavního města Prahy v blízkosti MHD, výhodně dostupný areál PVA Letňany, 3000 parkovacích míst v těsné blízkosti výstavních hal, příznivé ceny za pronájem plochy, rozsáhlá mediální kampaň

více informací: www.forfurniture.cz

Tisk


 

Čajomír fest
Festival čaje – největší středoevropské setkání čajových mistrů, které probíhá každý rok v létě v Praze v parku na Vyšehradě. Seznámení se s čajovými kulturami i kulinářskými a kulturními zážitky. Můžete zde ochutnat tradiční pokrmy například z Koreje, Japonska a dalších zemí Orientu, vyzkoušet si jejich přípravu a to vše si užívat za doprovodu nejlepších českých hudebníků.

více informací: www.cajomir.cz

Čajomír fest


Festival Za dveřmi
Pražský festival pouličního divadla, který se koná každé léto na mnoha místech v Praze.

více informací: www.zadvermi.cz

Festival Za dveřmi


Unitedislands
Tradiční pražský hudební festival, který každý rok vytváří z historického centra Prahy rozsáhlou festivalovou zónu. V oblasti mezi Žofínem, Střeleckým ostrovem, Dětským ostrovem a Kampou vystoupí na mnoha pódiích více než 100 kapel z 15 zemí.

více informací: www.unitedislands.cz

United islands


Febiofest
Mezinárodní filmový festival Praha – FEBIOFEST byl založen v roce 1993 nezávislou filmovou a televizní společností FEBIO. Začínal jako akce pořádaná téměř bez peněz, ale s nadšením pro přátele a filmové fanoušky, se během let proměnil ve velký filmový festival, který si ale stále zachovává svůj původní profil a cíl: všechno pro diváka. Febiofest, situovaný do multiplexu Cinestar Anděl na pražském Smíchově, garantuje ve všech 12 kinosálech výjimečnou technickou kvalitu promítání pro všechny formáty, stejně jako dokonalé pohodlí pro festivalové diváky. Navíc nabízí bohatý hudební doprovodný program.

Během posledních let uvedli osobně své filmy na Febiofestu takoví slavní tvůrci jako například Nanni Moretti, Geraldina Chaplin, Peter Weir, Olivier Assayas, Richard Lester, Roman Polanski, Volker Schlöndorff, Bruno Dumont, István Szabó, Tsai Ming-Liang, Tom Tykwer, Hal Hartley, Andrej Končalovskij, Armin Mueller Stahl, Nikita Michalkov, Carlos Saura, Bruno Ganz nebo Claudia Cardinale.

Více informací: www.febiofest.cz

Febiofest


Bohemia jazz fest
Bohemia Jazz Fest se stal v krátkém čase jedním z největších letních jazzových hudebních festivalů v Evropě. Časopis Downbeat ho dokonce uvádí, jako jednu z nejvýznamnějších světových kulturních akcí.

více informací: www.bohemiajazzfest.cz

Bohemia jazz fest